Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Rok od tragedii

Mija rok od chwili kiedy przez Wielkie Jeziora Mazurskie przeszedł biały szkwał. Wiatr wiał z siłą 12 stopni w skali Beauforta, a fale sięgały 3 metrów. Żywioł pochłonął 12 ofiar śmiertelnych, zatopił kilkanaście żaglówek, kilkadziesiąt łodzi się przewróciło. Wśród ofiar tamtej nawałnicy byli także młodzi żeglarze z Łomży.

Zginęli wówczas 18-letni uczeń Technikum Mechanicznego i 22 letni kleryk Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Przez ponad trzy tygodnie lekarze walczyli o życie 19-letniej uczennicy I LO z Łomży, którą po nawałnicy wyłowiono z wód jeziora Niegocin. Dziewczyna znajdowała się śpiączce i już się z niej nie wybudziła...
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę