Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyńscy pielgrzymi u progu Jasnej Góry

Pielgrzymi są już u bram Jasnej Góry. Pątnicy XX Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki Na Jasną Górę zbliżają się już do Częstochowy. W ciągu 12 dni pielgrzymowania przed oblicze Matki Bożej Królowej Polski pokonali 410 kilometrów. Od Jasnej Góry dzieli ich już tylko nieco ponad 20 kilometrów. Pielgrzymi wyruszyli dzisiaj z miejscowości Żuraw gdzie spędzili dzisiejsza noc. Mimo padającego deszczu – jak mówi ks. Piotr Kapelański, kierownik Pielgrzymki - pątnicy są pełni zapału i ducha modlitwy.

Zgodnie z planem łomżyńscy pątnicy na Jasną Górę wejdą około godz. 18. Mniej więcej godzinę później w Kaplicy Cudownego Obrazu pasterz diecezji biskup Stanisław Stefanek odprawi pielgrzymkowa Mszę Świętą – tę Mszę będziemy transmitować bezpośrednio na antenie Radia Nadzieja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę