Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wniosek o ogłoszenie stanu klęski po wichurach

Wojewoda podlaski skierował w poniedziałek do rządu wniosek o uznanie części powiatów wysokomazowieckiego i zambrowskiego za tereny objęte stanem klęski żywiołowej – poinformowała gazeta.pl. „Na razie mamy informacje, że w województwie 227 gospodarstw, znajdujących się na terenie 38 wsi, poniosło straty. Ich szacowanie przez komisje wojewody potrwa najpóźniej do środy” - powiedział Gazecie dyrektor gabinetu wojewody podlaskiego Daniel Szutko.

We wniosku wymienione zostały gminy: Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Czyżew, Kulesze Kościelne i Ciechanowiec (powiat wysokomazowiecki) oraz Zambrów, Kołaki Kościelne i Rutki (powiat zambrowski). Wojewoda zwrócił się o wsparcie finansowe oraz uruchomienie dodatkowych, poza ustawowymi, form pomocy rolnikom.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę