Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www,radio.bialystok.pl

Mieszkańcy okolic Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego najbardziej poszkodowani po nawałnicach

Mieszkańcy kilku wsi pod Zambrowem i Wysokiem Mazowieckiem liczą straty po nocnych burzach. Niektórzy szukali pomocy u sąsiadów. Kilkadziesiąt budynków ma uszkodzone dachy, zniszczonych zostało co najmniej siedem drewnianych stodół. Tereny te odwiedził dziś wicewojewoda podlaski wraz z wiceministrem rolnictwa. Wieczorem powołany ma zostać Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego.

W związku z nocną nawałnicą podlascy strażacy zanotowali ponad 350 interwencji. Głównie odblokowywali drogi, na które upadły drzewa lub konary. Jeszcze kilka tysięcy gospodarstw w województwie nie ma prądu. Najgorzej jest w okolicy Czyżewa, Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego. Energetycy podkreślają, że niektórych uszkodzeń - zwłaszcza tam, gdzie zostały zniszczone słupy energetyczne - nie da się naprawić dziś.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę