Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadkowy weekend

Dwie osoby zginęły, a 14 zostało rannych w 14 wypadkach jakie wydarzyły się od piątku do niedzieli na drogach województwa podlaskiego. Do najtragiczniejszego weekendowego wypadku doszło w piątek, kwadrans przed godziną 16., w Rudnikach koło Zawad, na drodze z Jeżewa do Łomży. Kierująca Mazdą 45-letnia kobieta w trakcie wyprzedzania golfa nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

W wyniku zderzenia na miejscu zginął 50-letni pasażer mazdy. Kierująca samochodem, oraz podróżująca z nią 65-letnia pasażerka z ogólnymi potłuczeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.
Dokładnie o tej samej godzinie następnego dnia na drodze z miejscowości Brzóski Falki do Wysokiego Mazowieckiego z nieznanych przyczyn kierowca małego fiata zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dalej auto kilkakrotnie dachowało. W wyniku wypadku z licznymi obrażeniami ciała do szpitala trafili dwaj pasażerowie fiata w wieku 19 i 25 lat. 17-letni kierowca nie doznał obrażeń, jednak badanie alkomatem wykazało, że był pijany. Urządzenie w wydychanym przez niego powietrzu wykazało prawie 1,6 promila alkoholu.

Kolejny tragiczny wypadek w okolicach Wysokiego Mazowieckiego wydarzył się w niedzielne popołudnie. Około godziny 15.30 we wsi Dąbrowa Moczydły 72-latek jadąc rowerem wjechał pod wyprzedzający go furgon. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.  
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę