Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Uwaga na maszyny rolnicze!

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Uważajmy na maszyny rolnicze - apeluje podlaska policja. Zwłaszcza gdy w pobliżu są dzieci. Tylko wczoraj w naszym regionie doszło do kilku wypadków z udziałem ciągników rolniczych. W najtragiczniejszym zginął 9-letni chłopiec. Do wypadku doszło we wsi Górskie koło Bielska Podlaskiego. Nie zauważone przez rodziców dziecko próbowało wsiąść na przyczepę doczepioną do ciągnika. Chłopiec wpadł pod koło przyczepy i został nim przejechany. Mimo prób reanimacji, zmarł.

W trzech innych wypadkach z udziałem ciągników ranne zostały trzy osoby: pieszy, potrącony przez zawracający ciągnik w Dąbrowie Białostockiej, 8-latek na rowerze w Stawiskach, który przewrócił się wprost pod traktor, a także kierowca samochodu osobowego, któremu w Mątwicy kierowca ciągnika z dwoma przyczepami zajechał drogę.

W związku z trwającym sezonem prac polowych coraz częściej na naszych drogach można spotkać maszyny rolnicze. Niestety zdarza się, że nie mają one wymaganego przepisami oświetlenia. Policja apeluje do kierowców o szczególną uwagę zwłaszcza na trasach przebiegających w pobliżu miejsc gdzie prowadzone są prace polowe.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę