Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Poszukiwane imię dla żubra...

W Zambrowie stanął pomnik żubra, ale na razie jest bezimienny. Urząd Miasta szuka osoby, która wymyśli imię dla żubra. Ogłosił więc konkurs, do którego zgłaszać się mogą wszyscy mieszkańcy i sympatycy Zambrowa. Jakie imię można nadać żubrowi z brązu? Powinno tworzyć pozytywne skojarzenie z miastem – podpowiada zambrowski Urząd Miasta.

Każdy biorący udział w konkursie ma prawo nadesłać nieograniczoną liczbę propozycji imienia dla żubra, należy je dostarczyć lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres: Urząd Miasta Zambrów, ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów z dopiskiem „Konkurs na imię dla zambrowskiego żubra”. Propozycje żubrzych imion można też przesyłać mailem na adres: promocja@zambrow.pl lub telefonicznie pod numerem 086 271 22 10 wew. 37. Na zgłoszenia urzędnicy czekają do końca sierpnia. Dla zwycięzcy przewidują nagrodę w formie bonu o wartości 300 zł.

Przypomnijmy, żubr naturalnych rozmiarów stanął na skwerze przy nowym rondzie pomiędzy ulicami Piłsudskiego i Kościuszki w Zambrowie. Pomnik nawiązuje do historii i herbu miasta i ma stać się jego lokalną atrakcją turystyczną. Kosztował prawie 100 tys. zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę