Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pątnicy na finiszu

Już tylko kilkanaście kilometrów dzieli łomżyńskich pątników od Jasnej Góry. Dziś ostatni dzień wędrówki - tzw. etap przyjaźni. Pielgrzymki wejdą na tzw. górkę przeprośną. - Jest to miejsce, w którym wszyscy pątnicy przepraszają siebie za nawet najdrobniejsze niedociągnięcia, nawet za brak uśmiechu – tłumaczy kierownik 24. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę, ks. Piotr Mazurek. Będzie to również dobra okazja, aby podziękować za najpiękniejsze gesty dobrej woli.


Ostatni etap pielgrzymki to 25 km marszu. Wejście na Jasną Górę planowane jest po południu. Jako pierwsza do Częstochowy wkroczy grupa żółta, za nią czerwono-zielona, następnie fioletowa, srebrna i niebieska. Prezentacja łomżyńskiej pielgrzymki odbędzie się przed wałami Jasnej Góry o godz. 18.30, a o godz. 19.00 odprawiana zostanie msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu. Zakończenie pielgrzymki nastąpi 14 sierpnia po Mszy św. sprawowanej o godz. 9.00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę