Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Aresztowano uczestników strzelaniny w Ostrowi Mazowieckiej

14 uczestników strzelaniny w Ostrowi Mazowieckiej trafi na trzy miesiące do aresztu. Taką decyzję podjął miejscowy sąd na wniosek prokuratury - poinformował PAP we wtorek /12.08/ prokurator rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej Andrzej Krystosiak. Dodał, że w ramach prowadzonego śledztwa 15 osobom przedstawiono zarzut udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Wobec jednego z podejrzanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Trzech zatrzymanych, po przesłuchaniu w charakterze świadków, zwolniono.

Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo, mające na celu wyjaśnienie okoliczności bójki, do której doszło w nocy w piątek w restauracji "Ratuszowa". Wzięło w niej udział około 60 osób. Byli wśród nich mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej, Białegostoku, Ostrołęki i okolic. Używali kamieni, kawałków betonu, desek a także broni palnej oraz siekier. W trakcie bójki zastrzelony został 27-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej, zaś drugi mężczyzna z raną postrzałową brzucha trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.

żródło PAP/ www.wspolczesna.pl
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę