Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.lks.lomza.tk

Trener Gaszyński podsumowuje przygotowania ŁKS przed III ligą

"Jeżeli chodzi o drużynę to zaszły w niej olbrzymie zmiany. Do drużyny przyszło wielu nowych zawodników, którzy wzmocnili wszystkie pozycje, zaczynając od bramkarza, poprzez defensywę, pomocników i kończąc na napastnikach. Wszędzie będzie duża rywalizacja, a jak wiadomo rywalizacja w drużynie jest źródłem postępu i bardzo na to liczę, że zawodnicy bardzo poważnie podejdą do tematu i ta rywalizacja przyniesie skutek w postaci naszych wyników, które naprawdę będą na miarę oczekiwań jakich oczekują od nas kibice.

Tadeusz Gaszyński<br>
trener ŁKS Łomża<br>
fot. www.lkslomza.tk
Tadeusz Gaszyński
trener ŁKS Łomża
fot. www.lkslomza.tk
Odnośnie zbizającego się sezonu: chcemy aby zespół prezentował się bardzo dobrze u siebie, bardzo dobrze na wyjazdach i chcemy również tego, aby te ruchy, które aktualnie zachodzą w klubie zaowocowały naprawdę dobrymi wynikami. Chciałbym jednak przestrzec, że to jest tylko sport. Najlepszym przykładem tego jest zespół Realu Madryt. Żeby pieniądze decydowały o wyniku sportowym to Arabia Saudyjska byłaby mistrzem świata. Ja oczywiście tego nie wymyśliłem, to jest tylko cytat, który pozwoliłem sobie przedstawić. Natomiast chciałbym aby ten zespół w odpowiednim momencie zaskoczył, bo te zmiany które zachodziły w zespole odbywały się w ostatnich tygodniach. Piłka nożna jest grą zespołową, potrzebujemy bardzo dużo czasu na to żeby się zgrać i to co powiedziałem: przyjdą porażki, przyjdzie remis a jest możliwość żeby ten zespół się zgrał. Myślę, że w miarę upływu czasu drużyna zacznie grać dobrze. Ważne jest to abyśmy dobrze rozpoczeli i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby inauguracja rozgrywek wypadła jak najlepiej." - Trener Gaszyński

Rozmawiał: Bart

zobacz też: ŁKS Łomża - sezon 2004/2005 runda wiosenna

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę