Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kot w ... kominie

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj w Łomży przy ul. Jodłowej. Podczas nieobecności gospodarzy przez uchylone okno wszedł gość. Trochę pomyszkował w mieszkaniu i przez kominek zaczął wdrapywać się wyżej. Niestety tak nieszczęśliwie wchodził przewodem kominowym, że zasunął prześwit komina. Właścicielka po powrocie do domu usłyszała dziwny hałas w kominie. Przybyli na miejsce strażacy znaleźli sprawcę.

Okazał się nim kot, dachowiec. Uwolnili nieszczęśnika, który jak mówią z radością oddalił się od pechowego miejsca.

Poza tym jak informuje dyżurny PSP w Łomży wczorajszy dzień i noc minęły spokojnie. Kilka drobnych interwencji m.in.: paląca się wierzba, dokuczliwe osy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę