Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

W gminie Łomża wybory uzupełniające

Dwoje kandydatów rywalizuje dziś o mandat radnego gminy Łomża w wyborach uzupełniających. Po rezygnacji z reprezentowania mieszkańców kilku wsi (m.in.Starej Łomży i Podgórza) przez Leszka Krzyżkowiaka, do wyścigu o wakujący mandat wystartowało troje kandydatów, jednak jeden z nich - Andrzej Rogiński- zrezygnował ze startu w wyborach na trzy dni przed nimi.

Dlatego też dziś wyborcy zadecydują czy w samorządzie gminnym reprezentować ich będzie Barbara Cychol czy Adam Wądołowski. Lokal wyborczy w Podgórzu czynny będzie do 20-tej.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę