Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Strzelanina w Ostrowi Mazowieckiej

Późnym wieczorem w centrum Ostrowi Mazowieckiej doszło do bójki 60 osób, potem padły strzały - podaje TVN24. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna. Na ulicy 3-go Maja przed restauracją "Ratuszowa" w Ostrowi Mazowieckiej zebrała się grupa 60 młodych ludzi z Ostrołęki i Białegostoku. Wywiązała się między nimi bójka. Po chwili padły strzały. Kule zabiły jedną osobę. W tej chwili policja ustala jej tożsamość. Postrzelony został też 27-letni mężczyzna, który znajduje się teraz w szpitalu, gdzie jest operowany.

Policja zatrzymała już 12 osób oraz 5 samochodów, którymi przyjechali uczestnicy bijatyki. Rzecznik radomskiej policji spekuluje, że mogły to być porachunki między grupami chuligańskimi. Na miejscu zdarzenia pracuje grupa policjantów z CBŚ, którzy ustalają przyczyny strzelaniny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę