Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Silnie zagrzmi...

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed silnymi burzami, które nadciągają nad region. Burzowo ma być do północy. Podczas burz przewidywany jest deszcz - średnio 15-20 mm, a lokalnie nawet do 30 mm - oraz silny wiatr w porywach dochodzący do 60-80 km/h z południowego zachodu i zachodu.

Dyżurny synoptyk T. Siemieniuk podaje, że nawałnice mogą spowodować zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a nawet zagrożenie życia od uderzenia piorunów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę