Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Z Grajewa do Syrii na rowerach

Kilku miłośników rowerów z Grajewa na rowerach wybrało się w podróż licząca około 2 tys. km. Celem tegorocznej wyprawy członków grupy rowerowej Biketravels jest Syria, a w drodze powrotnej chcą zahaczyć jeszcze o Grecję. - Ta wyprawa to dla nas niepowtarzalna okazja do rozwijania naszej wiedzy o Europie, Azji i tamtejszej kulturze i mieszkańcach – mówią rowerzyści.

Sześciu śmiałków z Grajewa w wieku od 17 do 21 lat, w ubiegłym roku na rowerach pojechało do Wenecji. W tym roku szlak wyprawy jest dłuży, a całe przedsięwzięcie jeszcze trudniejsze...
- Tegoroczna wyprawa to smakowanie już nie tylko europejskiej, ale także azjatyckiej kultury – informują członkowie grupy na swojej stronie internetowej (biketravels.ovh.org). - Nie bez znaczenia dla nas pozostaje też fakt, że będziemy tam gdzie miały miejsce ważne dla Polski wydarzenia (Zbaraż, Lwów czy Warna). Pojedziemy też śladami św. Pawła z Tarsu -dodają
Wyprawa rozpoczęła się przed tygodniem na dworcu kolejowym w Grajewie, skąd odjechali do Lublina. Dalej już rowerami przez Ukrainę, Rumunię do Stambułu. Stamtąd trasa wiedzie pociągiem do Antiochii w Syrii, a dalej znów na rowerach przez Damaszek. Następnie promem do Aten w Grecji. Łączna długość trasy wyniesie ponad 2000km, a cała podróż ma trwać od trzech do czterech tygodni.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę