Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Spłonęła stodoła

Blisko 10 godzin trwało gaszenie pożaru dużej stodoły we wsi Sierzputy Zagajne w gminie Śniadowo. Ogień zauważono tuż przed 16.00. Mimo szybkiej interwencji strażaków i ściągnięciu na miejsce aż 9 jednostek zawodowej i ochotniczej straży pożarnej murowana stodoła i wszystko co się w niej znajdowało zostało spalone.

Ostatnia jednostka straży pożarnej wysłana do gaszenia tego pożaru do bazy powróciła dopiero około 2.00 w nocy.  Pożar sklasyfikowano jako duży. Straty zostały oszacowane na około 100 tys zł.  Poza spalonym budynkiem, którego dach zawalił się, rolnik w płomieniach stracił również znajdujące się w stodole urządzenia (krajzegę, wialnię...) około 20 ton siana, 15 ton słomy, 6 ton ziarna pszenżyta i 3 tony mieszkanki.
Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę