Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Będą korki...

Główne zdjęcie
schemat organizacji ruchu

Kierowców, którzy jeżdżą Aleją Piłsudskiego w kierunku Bawełny, lub na skrzyżowaniu z ulica Spokojną skręcają aby dojechać do ulicy Wojska Polskiego czeka niespodzianka. Przez najbliższe cztery dni tak sztuka im się nie uda. Ulica Piłsudskiego od strony Alei Legionów w kierunku ul. Spokojnej, będzie ulicą „ślepą”, a ze Spokojnej będzie można skręcić tylko w kierunku rzeki Łomżyczka.

Utrudnienia w ruchu związane są z budową przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  wysokoparametrowej sieci cieplnej przy skrzyżowaniu ulic Spokojnej i Piłsudskiego. Jak podaje Urząd Miejski w Łomży w związku z tymi pracami w dniach od 6 do 9 sierpnia zachodzi konieczność zmiany organizacji ruchu.
Całkowicie zamknięty dla ruchu zostanie wjazd w ulicę Piłsudskiego od strony ul. Spokojnej. Kierowcy jadący ul. Spokojną od strony ul. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z Piłsudskiego, będą musieli skręcić w prawo w kierunku ulicy Poznańskiej, natomiast osoby poruszające się ulicą Piłsudskiego od strony ulicy Poznańskiej, będą skręcać w lewo w ul. Spokojną prowadzącą w kierunku ul. Wojska Polskiego. Ulica Piłsudskiego od strony Alei Legionów w kierunku ul. Spokojnej, będzie ulicą „ślepą”.
Dojazd do Gaspolu, zajezdni PKS, czy też innych firm leżących przy ulicy Piłsudskiego na odcinku od Alei Legionów do ul. Spokojnej, będzie możliwy w czasie prowadzonych prac tylko od strony skrzyżowania tej ulicy z Aleją Legionów.
W związku z tym remontem zmianie ulegają także trasy niektórych linii komunikacji. Autobusy nr 6 i 13 będą przejeżdżały objazdem przez ul. Poznańską, a „5” w ogóle zawiesi kursowanie na te kilka dni.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę