Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed wichurami

Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed spodziewanymi silnymi podmuchami wiatry, które nadciągają nad region. Wietrzna pogoda utrzyma się do jutrzejszego poranka. Wiatr zachodni a nocą północno-zachodni będzie wiała ze średnią prędkością 30-45 km/h, w porywach nawet do 65-75 km/h.

Podmuchu wiatru mogą spowodować uszkodzenia budynków, dachów; szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi i drzew, a więc także utrudnienia komunikacyjne i uszkodzenie napowietrznych linii energetycznych i telekomunikacyjnych.
Ostrzeżenie meteorologiczne ważne jest od dziś (wtorek 05.08.2008) od godziny 14.00 do jutrzejszego poranka – do godziny 6.00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę