Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Po burzy...

Ponad sto razy strażacy z województwa podlaskiego interweniowali wczoraj przy usuwaniu powalonych przez wiatr drzew i konarów. Krótka nawałnica, która wczoraj po 16.00 przeszła nad Łomża zaowocowała 18 taki zdarzeniami. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży nikomu jednak nic się nie stało, a straty materialne są niewielkie.

Z danych Komendy Wojewódzkiej Państwowej Strżay Pożarnej w Białymstoku wynika, że w całym województwie podlaskim takich interwencji związanych z przejściem burz było 115. Największą ilość akcji związanych z usuwaniem połamanych drzew odnotowano w powiecie: hajnowskim - 30, białostockim – 18, łomżyńskim, siemiatyckim, sokólskim – po 9 zdarzeń.
W czterech przypadkach uszkodzeniom uległy poszycia dachowe na budynkach. W miejscowości Ignatki powalone drzewo na budynek mieszkalny częściowo zniszczyło pokrycie blaszane, a także drewniane ogrodzenie posesji. Zerwane zostały przyłącza energetyczne i telekomunikacyjne. Uszkodzeniu uległy również pokrycia dachowe w miejscowościach: Gniła, pow. białostocki – na budynku gospodarczym, Tofiłowce i Dubicze Cerkiewne pow. hajnowski na budynkach mieszkalnych. W trzech przypadkach wywrócone drzewa uszkodziły pojazdy. W żadnym ze zdarzeń nikt nie odniósł obrażeń.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę