Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zagrzmi i powieje...

Synoptycy ostrzegają przed silnymi burzami, które przez najbliższych kilka godzin będą przechodziły nad regionem. W czasie burzy przewidywany opad 10-20mm/h, porywy wiatru 60-70 km/h, a lokalnie nawet do 90 km/h – przewiduje Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz.

Spodziewane skutki przejścia nawałnic to: szkody w drzewostanie; utrudnienia w komunikacji; uszkodzenia budynków; straty w uprawach rolnych; zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych; zagrożenie pożarowe i zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę