Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Policyjny śmigłowiec uratował błądzącego po biebrzańskich bagnach wędkarza.

Zabłądził i utknął na biebrzańskich bagnach. Po kilku godzinach zziębniętego i przemokniętego wędkarza z Białegostoku odnalazła policja. Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem.

Do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zadzwonił mężczyzna proszący o pomoc. Ze zgłoszenia wynikało, że poszedł na ryby na bagnistych rozlewiskach rzeki Narew w pobliżu Rzędzian. W pewnym momencie całkowicie stracił orientację i nie potrafił wrócić na suchy brzeg. Utknął w bagnie wśród znacznie wyższych od niego trzcin.

Na szczęście miał telefon i zadzwonił na policję. Ta wysłała w te okolice śmigłowiec. Przy zapadającym zmierzchu piloci wśród gęstwiny tataraku dostrzegli blade światło wyświetlacza telefonu komórkowego mężczyzny. Chwilę później wędkarz został wciągnięty na pokład. 45-letni mieszkaniec Białegostoku był kompletnie przemoczony i zziębnięty.

Przebranego w suchą odzież mężczyznę śmigłowiec przetransportował na brzeg, gdzie zaopiekowała się nim załoga radiowozu. Na szczęście okazało się, że pomoc lekarska nie będzie potrzebna. Przestraszony, ale cały i zdrowy wędkarz jeszcze tego samego wieczoru powrócił do domu
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę