Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Z Łomży na spotkanie MDRT w Toronto

Główne zdjęcie
na plaży w Toronto

Ponad osiem tysięcy najlepszych agentów ubezpieczeniowych świata spotkało się w Toronto w Kanadzie. To właśnie w tutejszym ośrodku Metro Toronto Convention Centre odbyło się kolejne spotkanie członków elitarnego stowarzyszenia Million Dollar Round Table (MDRT). Na kongresie był także Zbigniew Ciszek. To pierwszy łomżyniak w międzynarodowym klubie MDRT.

nad wodospadem Niagara
nad wodospadem Niagara
Kazimierz i Zbigniew Ciszkowie z kolegami z branży z Trynidadu i Tobago
Kazimierz i Zbigniew Ciszkowie z kolegami z branży z Trynidadu i Tobago
z Józefem Baranem podczas przejażdżki firmowymi rikszami
z Józefem Baranem podczas przejażdżki firmowymi rikszami
w foyer Kongresu przy fladze narodowej
w foyer Kongresu przy fladze narodowej
Toronto na  telewizyjnej wieży  widokowej
Toronto na telewizyjnej wieży widokowej
spotkanie z prezesem Marianem Miziołkiem na jego działce
spotkanie z prezesem Marianem Miziołkiem na jego działce

Klub MDRT powstał, aby umożliwić jego członkom nawiązywanie kontaktów, wymianę informacji z liderami oraz najlepszymi sprzedawcami z  branży z całego świata. Temu właśnie mają służyć coroczne spotkania członków w różnych częściach świata. W tym roku kongres MDRT zorganizowano w stolicy Kanady pod hasłem “Odmieniamy życie innych”.
- Po raz pierwszy w tym roku uczestniczyłem w takim Kongresie i było to dla mnie ogromne przeżycie – mówi Zbigniew Ciszek, który choć agentem ubezpieczeniowym jest ponad 10 lat, dopiero w ubiegłym roku, jako pierwszy z regionu agent, wypracował minimum uprawniające go do członkostwa w tej prestiżowej organizacji. - To był ogromny Kongres, i wszystko było dopięte na ostatni guzik – podkreśla.
O skali przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że w Kongresie uczestniczyło 8200 osób z 65 państw świata. Uczestników Kongresu osobiście witał premier Kanady Stephen Harper, oraz burmistrz Toronto David Miller.               
Czterodniowe spotkanie „ubezpieczeniowych milionerów” wypełniły sesje specjalistyczne podczas których agenci wsłuchiwali się w inspirujące i motywujące wystąpień gości z całego świata.
- Ci ludzie, z różnych branż, najprzeróżniejszego koloru skóry swoim jestestwem udowadniali, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jeżeli czegoś bardzo chcemy to możemy to osiągnąć – mówi Ciszek. Wśród prelegentów była m.in. Mary Lou Retton – kobieta uwielbiana przez całą Amerykę, która jako pierwsza Amerykanka zdobyła złoty medal w gimnastyce i międzynarodową sławę na Igrzyskach Olimpijskich w 1984.  Sześć tygodni przez Olimpiadą doznała urazu kolano. Wydawało się, że to przekreśli całą jej karierę – tak mówili jej wówczas lekarze - ale nie poddała się i wygrała. - Jej hasłami życiowymi są „nie bój się zrobić więcej” i „nie pozwól aby inni nakładali na ciebie ograniczenia” - podsumowuje arcyciekawe wystąpienie Amerykanki w Toronto Zbigniew Ciszek.
W śród prelegentów był także David Buckwald, agent ubezpieczeniowy, który w wyniku zamachów z 11 września 2001 roku w ciągu jednego dnia stracił  ponad połowę swoich klientów. Wszyscy zginęli pod gruzami zawalonych wieżowców World Trade Center. Po tym wypadku musiał odwiedzić 31 pogrążonych w bólu i rozpaczy członków najbliższych rodzin ofiar, które ubezpieczał.
- Opowiadał, o tym co się wówczas działo. Jak reagowali na niego, ci zrozpaczeni ludzie – wspomina Ciszek. - On także powiedział dlaczego warto wykupić ubezpieczenie na życie: „Klient nie powinien kupować polisy dlatego, że może umrzeć, ale tylko po to, by rodzina mogła dalej żyć, spłacać zobowiązania, itd...”  Po katastrofie WTC to właśnie  Buckwald zaniósł rodzinom swoich klientów ponad 30 milionów dolarów z tytułu polis – dodaje Zbigniew Ciszek.
Ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach Kongresu wywarł Patrick Henry Hughes - urodzony bez oczu, porusza się na wózku inwalidzkim. Patrick występował na kongresie jako przykład niezłomnej walki ze swoimi ułomnościami - przywieziony na wózku inwalidzkim przez ojca. Na kongresie pięknie śpiewał i grał, ma wielki talent do śpiewu i muzyki. Na pytanie co chciałby w życiu robić – bez wahania odrzekł, że chciałby prowadzić w TV program informacyjny. Wierzę, że to się mu uda – podkreśla Ciszek.

 

 artykuł sponsorowany

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę