Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Można zarobić

Okazję do powiększenia rodzinnych budżetów mają łomżyńscy bezrobotni. Firma PEPEES tradycyjnie poszukuje około 100 dodatkowych pracowników na okres zbliżającej się jesiennej kampanii skupu ziemniaków i produkcji skrobi.


Przede wszystkim na różne stanowiska robotnicze potrzebne są osoby, które już w poprzednich latach zdobyły doświadczenie w PEPEES. Ale nie tylko takie. Firma zatrudnia także pracowników bez kwalifikacji, którzy przejdą odpowiednie przeszkolenia. Warunki, które muszą spełnić to: brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz dyspozycyjność, ponieważ praca odbywa się na trzy zmiany.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę potrwa od września do grudnia. W ubiegłym roku stawki miesięczne osiągane przez pracowników sezonowych przekraczały 1000 złotych netto. W tym warunki płacowe są jeszcze uzgadniane, ale na pewno nie będą gorsze.
Wszyscy zainteresowani pracą w PEPEES powinni zgłaszać się jak najszybciej (liczba miejsc jest ograniczona) do działu personalnego firmy przy ul. Poznańskiej 121 (tel. 21-55-800)
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę