Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wypadki ...od motorynki do Harleya

Sześć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadkach drogowych jakie wczoraj po południu wydarzyły się na terenie województwa podlaskiego. Większość z rannych jechało jednośladami.

Wypadkową serię rozpoczął 10-letni chłopiec. Jadąc motorynką w okolicach miejscowości Kalenica pod Brańskiem wyjechał zza stojącego ciągnika rolniczego wprost pod nadjeżdżającego busa. Chłopczyk, z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Także w szpitalu, m.in. z otwartym złamaniem nogi, znalazł się 14-letni kierowca skutera z Sokółki. Chłopak jechał zgodnie z przepisami ruchu drogowego, ale pierwszeństwo przejazdu usiłował wymusić na nim kierowca lanosa.
Kolejny wypadek z udziałem jednośladu wydarzył się w Jurowcach. 34-letni mężczyzna jadąc Harleyem Davidsonem stracił panowanie nad motorem, zjechał do rowu i  kilkukrotnie koziołkował. W wypadku ranny został kierowca motoru i jego, od dwa lata młodsza, pasażerka.

Wypadkową statystykę dopełnił 23-letni kierowca golfa z Białegostoku, który wieczorem zbyt szybko jechał leśną drogą prowadząca do jednego z ośrodków wypoczynkowych w Rajgrodzie. Na zakręcie samochód zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku kierowca doznał ogólnych potłuczeń, ale ciężej ranna została pasażerka golfa, która ma połamane obie nogi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę