Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Po odszkodowania do sądu

„Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony tą uchwałą, przed sądem cywilnym będzie musiał udowodnić, jakie szkody w wyniku scalenia poniósł” - to komentarz ratusza do przegranej przez miasto batalii w sprawie prawomocności przyjętej w grudniu 2005 roku uchwały w sprawie scalenia tzw. „Zielonej dzielnicy”. Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie, oddalił skargę kasacyjną miasta, tym samym ostatecznie kończąc ciągnący się od dwóch lat proces, który miastu wytoczył jeden z „poszkodowanych” właścicieli działek. Sąd uznał, że uchwała została podjęta z naruszeniem prawa i jako taka jest niezgodna z prawem.

   
Oto krótki komentarz jaki otrzymaliśmy w tej sprawie z ratusza:
Scalenie gruntów pomiędzy ulicami Mickiewicza, Sikorskiego i Aleją Legionów było wykonane na wniosek mieszkańców i właścicieli tych terenów. Przeciwko scaleniu protestuje jedna osoba. Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony tą uchwałą, przed sądem cywilnym będzie musiał udowodnić, jakie szkody w wyniku scalenia poniósł. Uważamy jednak, że ta uchwała pozwoliła uporządkować wspomniany teren i uatrakcyjnić go.
Łukasz Czech
Biuro Prasowe


zobacz: Scalili bezprawnie!!! Zapłacimy odszkodowania? Gazeta Bezcenna

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę