Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Szybko, szybciej...

Coraz szybciej biega Paweł Olszewski. Zawodnik „Prefbetu Śniadowo” – Pepees Łomża po raz kolejny poprawił swój rekord życiowy, a przy okazji ustanowił nowy rekord „ziemi łomżyńskiej”. Na stadionie „Orła” w Warszawie Olszewski przebiegł 200 metrów w czasie 21.55 sekundy.

Tym samym Paweł Olszewski poprawiał rekord Artura Zaczka, który wynosił 21.58 sek..
- Czas Pawła to obecnie 4-ty wynik wśród juniorów w Polsce – mówi Andrzej Korytkowski trener biegacza. - Do lidera list brakuje tylko ... 0.14sek., a wziąwszy pod uwagę, że jest to trzeci znakomity bieg Pawła w ciągu ostatnich 9 dni można tylko się cieszyć. W tym okresie rekord życiowy Pawła zmienił się z 22.43 na 21.55 – podkreśla z duma Korytkowski!

Podczas zawodów w warszawie znakomite wyniki uzyskali także inni zawodnicy klubu. Magdalena Stankiewicz była czwarta na 100m (12.74) i druga na 200m (25.59) niestety przy zbyt mocnym wietrze więc rekordy życiowe oficjalnie nie mogą być uznane. Ewelina Lubiejewska wygrała bieg na 1000m z czasem 3.05,50. Natomiast bratobójczy pojedynek „naszych” 400-metrowców przyniósł zwycięstwo w dublecie oraz dwa znakomite rekordy życiowe. Wygrał Grzegorz Kakareko 48,96 (poprawiona życiówka o 0.88sek.!), a drugi był Daniel Chyliński – 49.21(życiówka o 0.60sek.).
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę