Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Inauguracja opóźniona

W sobotę ŁKS Łomża nie zainauguruje kolejnego sezonu rozgrywek piłkarskich. Działacze klubu doszli do porozumienia ze Stalą Poniatowa, a PZPN wyraził zgodę, na przesunięcie wyznaczonego na tę sobotę spotkania na najbliższą środę.

Zgodnie z ustaleniami mecz ŁKS Łomża – Stal Poniatowa zostanie rozegrany w środę 30 lipca, o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Zjazd w Łomży. Przypomnijmy, ze po wczorajszych decyzjach zarządu PZPN-u ŁKS Łomża spadł jednak z zaplecza piłkarskiej ekstarklasy i teraz będzie grał w grupie wschodniej II ligi.
Jak zapewnia Leszek Gołaszewski prezes ŁKS-u Łomża, przesunięcie inauguracyjnego meczu daje klubowi kilka dodatkowych dni na dopięcie spraw formalnych w tym skompletowanie pełnej drużyny i podpisanie kontraktów z piłkarzami. Gołaszewski dodaje jednak, że zrobić to ma już nowy zarząd klubu, który jak liczy zostanie wybrany jeszcze dziś(?!),  podczas przyspieszonej (planowano ją na najbliższy wtorek) trzeciej części Walnego Zgromadzenia Członków ŁKS-u.  

Oto zespoły z którymi ŁKS Łomża będzie rywalizował w sezonie piłkarskim:
Jeziorak Iława, Start Otwock, Ponidzie Nida Pińczów,,Stal Poniatowa, Górnik Wieliczka,  Okocimski KS Brzesko, Ruch Wysokie Mazowieckie, Concordia Piotrków Trybunalski, Sokół Aleksandrów Łódzki, Sandecja Nowy Sącz, Przebój Wolbrom, Pelikan Łowicz, Wigry Suwałki, Kolejarz Stróże, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Hetman Zamość, OKS 1945 Olsztyn

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę