Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmiany(?) w łomżyńskiej oświacie...

Andrzej Piechociński, dotychczasowy wicedyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 od września będzie naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Łomży. Zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Kowalika (objął je w styczniu 2005 roku), który przed wakacjami zrezygnował z tej funkcji. To jednak chyba nie największa zmiana w łomżyńskiej oświacie. Póki co nie wiadomo kto będzie dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10. Ratusz chce unieważnić konkurs na dyrektora szkoły, który wygrała (przynajmniej przed specjalną komisją) dotychczasowa dyrektor „dziesiątki” Hanka Gałązka. Ratusz oficjalnie twierdzi, że „wystąpiły wątpliwości czy oferty spełniają wymogi formalne”.

Ogłoszeniem przez ratusz, iż rozpoczęły się procedury unieważnienia konkursu na dyrektora SP nr 10 zaskoczony jest Jan Bajno. Jako przedstawiciel Rady Miasta był on członkiem komisji konkursowej, która wybierała dyrektora. Jak twierdzi, były dwie kandydatury, ale komisja ogromną większością uznała, że dotychczasowa dyrektor Hanka Gałązka dalej powinna kierować szkołą.
- Jestem zaskoczony decyzją prezydenta – mówi Jan Bajno.

Póki co nie wiadomo także kto będzie dyrektorem SP nr 5. Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza na konkurs zgłoszono tylko jedną kandydaturę, ale rozstrzygnięcie nastąpi w sierpniu.

W wyniku innych konkursów przeprowadzonych przez ratusz w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego, Przedszkolu Publicznym nr 14 i Zespołu Szkół Specjalnych nowymi dyrektorami zostali dotychczasowy dyrektorzy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę