Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Władze Łomży jeszcze w tym miesiącu zdecydują, kto prowadzić będzie noclegownię dla bezdomnych.

Dwie instytucje są zainteresowane poprowadzeniem w Łomży noclegowni. Ruszyć ma ona od 1 września i zapewnić nocleg 20 bezdomnym. Mieścić się będzie w należącym do miasta budynku przy ul.Dwornej. Dotychczas prowadzący w mieście noclegownię Polski Komitet Pomocy Społecznej w swojej placówce przy ul.Sikorskiego musiał zrezygnować z tego po remoncie budynku. Władze miasta zdecydowały, by zadania te powierzyć organizacji z zewnątrz, która poprowadziłaby noclegownię w należącym do miasta budynku.


Dotychczas ofertą taką zainteresowały się dwa podmioty- oba mające już doświadczenie z pomocą społeczną, kto poprowadzi noclegownie okaże się jeszcze w tym miesiącu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę