Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża w II lidze (no chyba, że się co zmieni)

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej uznał, że miejsce zwolnione w I lidze przez Polonię Warszawa zajmie Widzew Łódź, a nie jak podawano dwa dni temu ŁKS Łomża. Oznacza to, że drużyna ŁKS-u Łomża spada jednak z zaplecza piłkarskiej ekstarklasy, w której grała przez ostatnie dwa sezony.

Decyzja PZPN-u to faktyczne zastosowanie się Związku do wczorajszego wyroku Trybunału Arbitrażowego przy PKOl uchylającego karę degradacji o jedną klasę rozgrywkową dla uwikłanego w korupcję Widzewa Łódź.  
Formalnie w specjalnej uchwale „w sprawie działań organów związkowych w związku z orzeczeniami trybunału” członkowie zarządu PZPN-u „uznali decyzje trybunału za skandaliczne i skrajnie nieodpowiedzialne, podjęte z naruszeniem prawa oraz dotychczasowej linii orzeczniczej tego organu. W tej sytuacji PZPN podejmie kroki prawne zmierzające do zmiany orzeczenia Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl. Zapowiedziano jednocześnie kontynuowanie przez organy dyscyplinarne Związku surowej polityki wobec klubów i innych podmiotów, które dopuściły się korupcji w sporcie.”

Zgodnie z uchwałą PZPN-u rozgrywki piłkarskie w tym także drugiej ligi ruszają zgodnie z planem. Pierwszym przeciwnikiem ŁKS-u Łomża w nowym sezonie ma być Stal Poniatowa. Mecz ten zaplanowano na sobotę 26 lipca, o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.    

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę