Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

O włos od kolejnej masakry na „61”

Trzy osoby – w tym dwutygodniowe niemowlę - zostały ranne w wypadku jakie wczoraj po południu wydarzył się w Szczuczynie. W tył skręcającej w lewo astry uderzyła skoda. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi nr 61 z ulicą Sportową, czyli w tym samym miejscu, w którym w kwietniu, w niemal identycznym wypadku, zginęły cztery młode dziewczyny. Ich polonez został wówczas wepchnięty pod tira.

Tym razem do masakry nie doszło, bo astra, którą jechali 30-letni mężczyzna, 22 letnia kobieta i dwutygodniowe niemowlę, nie została rozjechana przez nadjeżdżający z przeciwka samochód.
Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP cała trójka z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Miejsce w którym doszło do wypadku uznawane jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych na drodze nr 61. GDDKiA modernizowała 61. w tym miejscu przed trzema laty, ale skrzyżowań nie przebudowano. Po kwietniowym wypadku GDDKiA zapowiadała, że w przyszłym roku droga krajowa nr 61. powinna wejść do programu „Drogi zaufania”, a wówczas byłyby pieniądze na działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w tym przebudowę szczególnie niebezpiecznych skrzyżowań.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę