Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Ligowe wzloty i spadki ŁKS-u?

Takiego zamieszania w polskiej piłce nożnej jeszcze nie było... Po wczorajszych decyzjach Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim w sprawach Widzewa Łódź i Zagłębia Lubin już nikt nie wie które zespoły grają w ekstraklasie, na jej zapleczu, a które jeszcze niżej. Zamieszanie dotyczy także ŁKS-u Łomża, który wczoraj otrzymał warunkowo licencję ligowych rozgrywek, ale nie wiadomo na która ligę... Przed wieczorem prezes Leszek Gołaszewski mówił, że nieoficjalnie wie, że licencja jest na II ligę, po czym zdębiał, gdy przeczytał depeszę PAP mówiącą, że o tym, iż Komisja Odwoławcza ds. Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencje na grę w pierwszej lidze (dawnej drugiej) Wiśle Płock, Odrze Opole i ŁKS-owi Łomża.

PAP w depeszy powołuje się na szefa Komisji Odwoławczej ds. Licencji Romualda Jankowiaka.  Powiedział on Agencji, że ŁKS Łomża jak i Odra otrzymały licencje warunkowo. „Obydwa kluby zobowiązały się do terminowego spłacenia zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego, ale będą objęte nadzorem finansowym PZPN. Gdy będą jakieś nieprawidłowości, licencje zostaną cofnięte – poinformował.”

Co ciekawe wczoraj z ŁKS-em Łomża w sprawie pierwszego ligowego meczu skontaktowały się dwa zespoły: pierwszoligowa Warta Poznań i drugoligowa Stal Poniatowa. Oba mecze miałyby się odbyć na stadionie w Łomży już w tę sobotę. Warto jednak dodać, że w przypadku gdyby jednak wyszło, że ŁKS gra w I lidze, szefowie obu klubów uzgodnili, że ten „pierwszy” mecz odbyłby się dopiero w październiku.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę