Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

A w ŁKS-ie bez zmian...

Główne zdjęcie
czy przyjdzie nam grać tylko w "piłkarzyki"? (fot. z części I walnego ŁKS)

Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną pewną w życiu rzeczą jest zmiana, tymczasem w Łomżyńskim Klubie Sportowym zmian, choć konieczne i oczekiwane jak dotychczas nie ma. W dalszym ciągu nie wiadomo w której – nowej pierwszej czy drugiej - lidze zagra pierwsza drużyna klubu. Nie wiadomo także kto będzie w tej drużynie grał, ani kto będzie ich trenował. Jedyne co wiadomo, to to że zarządowi klubu, który od miesiąca usiłuje poddać się do dymisji, ta sztuka po raz kolejny się nie udała. Wczorajsza, druga część Walnego Zebrania Członków ŁKS-u została znowu przerwana na tydzień.


Decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji dla ŁKS-u Łomża ponoć ma zapaść dziś, choć trzeba przyznać że jest to już trzeci termin w ciągu ostatnich pięciu dni...
Trenerem pierwszoligowej(?) drużyny ŁKS-u miał zostać Leszek Ojrzyński, ale trener chce zapewnienia, że w klubie nie zabraknie pieniędzy dla piłkarzy i jego samego...
Wczorajsze Walne w pewnym momencie została „utajnione”, a następnie – przed wyborem nowego zarządu klubu zdecydowano o przełożeniu tej decyzji na przyszły tydzień.

Dodać wypada, że piłkarska liga startuje już w najbliższą sobotę...
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę