Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Anna Rostkowska oficjalnie powołana na Igrzyska w Pekinie

W poniedziałek prezes PKOl Piotr Nurowski oficjalnie powołał 28-letnią Anna Rostkowska do reprezentacji Polski na Igrzyska XXIX Olimpiady Pekin 2008. Zawodniczka klubu Athletic Jakać Młoda (koło Śniadowa pod Łomżą) w piątek wieczorem podczas podczas mityngu Złotej Ligi w Paryżu pokonała 800 metrów z czasem o ponad sekundę lepszym od minimum wyznaczonego przez PZLA.

Anna Rostkowska to sześciokrotna mistrzyni Polski w biegu na 800 m. Jest 261 sportowcem w reprezentacji Polski na Igrzyska w Pekinie. Olimpiada ta rozpoczyna się już 8 sierpnia. Lekkoatletka z Jakaci Młodej do Chin wyleci dwa dni wcześniej.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę