Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uwaga na rowerzystów – ostrzegają policjanci

Tylko wczoraj rowerzyści byli sprawcami dwóch z wypadków drogowych jakie wydarzyły się na terenie województwa podlaskiego. Jeden z tych wypadków zakończył się tragicznie. Rowerzysta, który usiłował wymusić pierwszeństwo przejazdu na kierowcy osobowego subaru zmarł w wyniku ran odniesionych po zderzeniu z tym samochodem.

W innym wypadku z udziałem rowerzysty poszkodowana została 70-letnia kobieta. Staruszka została zaczepiona przez rower gdy schodziła ze schodów własnego domu na chodnik. Kobieta przewróciła się i złamała rękę, a rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę