Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zbudują nam w ramach Orlika...

Główne zdjęcie
Plan kompleksu boisk na terenie dawnej bazy ŁPRI przy ul. Zawadzkiej w Łomży

Firmy ze Szczecina i Grajewa chcą zbudować w Łomży kompleks boisk sportowych w ramach rządowego programu Orlik 2012. W poniedziałek w ratuszu oficjalnie otwarto oferty konkursowe. Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta obie oferty obecnie są analizowane pod kątem spełnienia wymogów formalnych.

- Obie oferty są na kwoty poniżej dwóch milionów złotych, zaś jedna od drugiej jest tańsza o 100 tys. zł. - dodaje Czech.  
Przypomnijmy kompleks dwóch boisk: piłkarskiego oraz boisko wielofunkcyjnego wraz z budynkiem sanitarno – szatniowym ma powstać do końca października, na terenie dawnej bazy ŁPRI przy ulicy Zawadzkiej.  
Zgodnie z założeniem programu „Moje Boisko - Orlik 2012” koszt inwestycji szacowano na jeden milion złotych. Pieniądze - po 33% - miały pochodzić od rządu, samorządu województwa i samorządu gminy. W przypadku Łomży udział gminy będzie jednak znacznie wyższy, bo różnicę pomiędzy rządowymi „założeniami”, a rzeczywistymi kosztami budowy boisk będzie musiało pokryć miasto z własnej kasy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę