Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Boguski „na oku” Leo Beenhakkera

Główne zdjęcie
Rafał Boguski jeszcze jako piłkarzy ŁKS-u Łomża (fot. archiwum 4lomza.pl)

Jak dowiedział się „Przegląd Sportowy” trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker i jego sztab mają już listę 20 zawodników, których będą oglądać w pierwszych kolejkach polskich lig, bo w grę wchodzi nie tylko ekstraklasa. Wśród tych piłkarzy jest także wychowanek ŁKS-u Łomża, a obecnie piłkarz Wisły Kraków, Rafał Boguski.

Jak podaje „Przegląd Sportowy” większość z tych zawodników zostanie powołana na zgrupowanie we Wronkach i na towarzyski mecz z Ukrainą.

Przypomnijmy: Boguski ma 24 lata. Grę w piłkę nożną rozpoczynał w brawach ŁKS-u. Grał  tu od 2002 do 2006 roku. Do ekstraklasy trafił, gdy trenerem trzecioligowego zespołu ŁKS-u został Jerzy Engel junior. To wówczas został kupiony przez Wisłę Kraków, którą trenował Jerzy Engel senior.
Leo Beenhakker już raz dał szansę Rafałowi. 15 grudnia 2007 roku Boguski zadebiutował w Reprezenatcji Polski. Leo Beenhakker wprowadził go w 46 minucie towarzyskiego meczu z Bośnią i Hercegowiną. Rozegrane w Turcji spotkanie wygrała Polska 1 : 0.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę