Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Słoneczko” nad ŁKS-em

Przyszłość drużyny ŁKS-u zaczyna się rysować w coraz cieplejszych barwach. Po wczorajszych spotkaniach sponsorów, władz klubu i miasta - w różnych konstelacjach i kilku miejscach - osiągnięto „wstępne” porozumienie. Wszyscy - nawet miasto - mają ŁKS-owi dać więcej... - Jeszcze do godziny 16.00 wszystko w mieście było „na nie”, a później się zmieniło o 180 stopni - mówi prezes ŁKS-u Leszek Gołaszewski. - Miasto obiecało ufundować stypendia dla 23 piłkarzy ŁKS-u - dodaje.

Prawdopodobnie do „przełomu” doszło podczas spotkania prezydenta Jerzego Brzezińskiego z Maciejem Rybickim dyrektorem generalnym Royal Unibrew Polska właścicielem łomżyńskiego browaru.  Gołaszewski dodaje, że wczoraj mówiono, ze miasto na stypendia miałoby przeznaczyć miesięcznie od 10 do 30 tys zł.
Zamiar ufundowania przez miasto stypendiów dla piłkarzy ŁKS-u potwierdza także Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.
- Piłkarze mieliby dzięki temu zapewnioną ciągłość ubezpieczenia i płatności w Urzędzie Skarbowym – podaje.
Niemniej podkreśla, że na obecnym etapie jest jednak jeszcze za wcześnie, aby określić wysokość tego stypendium. Czech dodaje, że ŁKS, po uzyskaniu zaświadczeń z ZUS-u i Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z opłatami wobec tych jednostek, klub będzie mógł również ubiegać się o dofinansowanie z Promocji Miasta.

Dziś formalizowana jest także uzgodniona wczoraj nowa umowa pomiędzy klubem a głównym sponsorem ŁKS-u. Rozmowy z przedstawicielami browaru prowadzi Maciej Zajkowski  prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Tymczasem jak się okazuje dziś ŁKS nie otrzyma jeszcze pierwszoligowej licencji. Komisja licencyjna PZPN przełożyła wizytę przedstawicieli łomżyńskiego klubu w Związku na najbliższy wtorek. Dopiero wówczas prezes klubu ma formalnie odebrać przyznaną ŁKS-owi (według nieoficjalnych informacji) pierwszoligową licencję.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę