Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bez procentów, dodatkowych opłat i prowizji

Pożyczki bez procentów, dodatkowych opłat i prowizji – wydaje się to nie możliwe, a jednak do brania właśnie takich pożyczek zachęca mieszkańców okolic Łomży starostwo powiatowe. Pożyczkę – nawet do 20 tys zł. - można otrzymać m.in. na prowadzona działalność gospodarczą, uprawę ziół czy montaż kolektorów słonecznych.


Pożyczkę można dostać w ramach Program Mikropożyczek Fundacji Wspomagania Wsi. Fundacja i starostwo oferują bezpłatną pomoc w przygotowaniu dokumentacji pożyczkowej oraz bezpłatne doradztwo.
Pożyczkę można otrzymać na:

  • działalność gospodarczą tj. produkcję, handel, usługi stolarskie, budowlane, fryzjerskie, mechaniczne, itp.;
  • działalność pszczelarską, dla pasiek nie mniejszych niż 10 pni pszczelich, które posiadają zaświadczenie lekarza weterynarii o wpisie do wykazu pasiek;
  • sługi turystyczne i agroturystyczne na terenach wiejskich;
  • uprawę ziół;
  • montaż kolektorów słonecznych.

Pierwsze pożyczki można zaciągać do kwoty 10 tys zł, a kolejne - w przypadku terminowej spłaty poprzedniej  - do 20 tys zł na zarejestrowaną działalność gospodarczą i do 15 tys zł we wszystkich innych przypadkach. Zaciągnięte mikropożyczki można spłacać nawet przez cztery lata. Jak wynika z informacji opublikowanej na stronach internetowych starostwa łomżyńskiego oprocentowanie jest stałe i wynosi 0 %, Fundacja nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji, a jedynie co trzeba opłacić to koszt rejestracji umowy pożyczki w Urzędzie Skarbowym  –  2 %.

więcej informacji na: www.powiatlomzynski.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę