Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Autobusem w przechodnia...

Złamana ręka i pęknięte żebra – to obrażenia jakich doznał 64-letni mieszaniec Łomży po zderzeniu z autobusem. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego. Kierowca autobusu potrącił pieszego idącego prawidłowo po przejściu dla pieszych.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło około godziny 19.25.  Kierowca autobusu Volvo wjeżdżając z ulicy Sikorskiego w ulicę Wojska Polskiego nie ustąpił pierwszeństwa 64-latkowi – mieszkańcowi Łomży - znajdującemu się na przejściu dla pieszych. Autobus uderzył w mężczyznę. W wyniku tego „potracenia” doznał on poważnych obrażeń. Łomżanin ze złamaną ręką i pękniętymi trzema żebrami trafił do łomżyńskiego szpitala.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę