Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Bocianie problemy...

Życie młodych bocianów nie jest pozbawione problemów. Na początku miesiąca młody bociek próbował połknąć koszulkę, kilka dni później „młodziak” próbując uczyć się latać wypał z gniazda, a wczoraj młody ptak „spętał” sobie nogi teraz sznurkiem na tyle skutecznie, że nie mógł nie tylko się wyplątać, ale nawet zbyt wysoko podskakiwać...


Tym razem bociani „wypadek” wydarzył się w Pniewie. Młody bocian zaplątał się w sznurki, które znajdowały się w gnieździe. Bezradnemu ptakowi pomogli dopiero strażacy z Łomży. Gniazdo znajdowało się na wysokiej stodole i aby się tam bezpiecznie dostać konieczny był specjalny wysięgnik.
Przypomnijmy, że z monitoringu bocianów prowadzonego na terenie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi wynika, że w tym roku jest o wiele więcej młodych niż przed rokiem. Wzrost sięga ok. 30%.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę