Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pieszemu po stopie

Do nietypowego wypadku doszło w Zambrowie. Samochód osobowy „uciekał” przed czołowym zderzeniem z ciężarówką i najechał na stopę pieszego który stał na chodniku. Mężczyzna doznał złamania kości śródstopia.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło na ulicy Ostrowskiej w Zambrowie. Kierowca ciężarówki, która wyjechała na czołówkę z fiatem sienną właśnie omijał inną zepsutą ciężarówkę stojącą na jezdni. Kierowca osobówki nie miał innego wyjścia niż ucieczka na chodnik, i właśnie wtedy przejechał po stopie stojącego tu mężczyzny.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę