Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci w nowych radiowozach

Ponad połowę radiowozów chcą wymienić policjanci. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku ogłosiła przetarg na dostawę 447 nowych radiowozów. Samochody wraz z przygotowaniem 5 stacji obsługi Policji do wykonania obsługi technicznej pojazd mają kosztować około 36 mln zł. Po otrzymaniu nowych radiowozów z policyjnej służby odjadą ostatnie polonezy.


Podlaska policja na stanie ma obecnie 738 aut (nie licząc ciężarówek). Nowe samochody mają mieć moc ok. 130 KM i rozwijać prędkość nie mniejszą niż 180 km/godz.. Poza tym powinny być wyposażone w przednie i boczne poduszki powietrzne, ABS, klimatyzację, radio z odtwarzaczem CD czy elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne...
Co najmniej 100 samochodów ma zostać dostarczonych do policji jeszcze w tym roku, a pozostałe przed przyszłorocznymi wakacjami.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę