Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Browar z ŁKS-em na dobre i złe – zapowiada prezes Rybicki

Główne zdjęcie
Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska

- Byliśmy z ŁKS-em Łomża trzeciej, drugiej i będziemy w pierwszej lidze. Ten rozwój nas bardzo cieszy – mówi Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska właściciel łomżyńskiego browaru – sponsora głównego piłkarskiej drużyny ŁKS Łomża. Prezes Rybicki liczy, że wybrane podczas dzisiejszego „Walnego” nowe władze klubu zapewnią mu „spokój i wizje rozwoju”.

- Ja jestem optymistą i będę współpracował z każdym, kto będzie powołany do zarządu klubu dla dobra tej drużyny – zapowiada prezes Maciej Rybicki. - Nie chce komentować czy to będzie lepiej czy gorzej, bo nie wiem co się wydarzy dzisiaj. Życzę, aby były podjęte słuszne decyzje, które będą prowadzić do  rozwoju tego klubu. Życzyłbym sobie, aby ten nowy zarząd prowadził do klubu spokój i wizje rozwoju. Aby ta wizja dążyła do tego, aby klub osiągał dobre wyniki sportowe. To jest dla nas główne zadanie, bo wtedy klub jest postrzegany pozytywnie i wtedy nasza marka związana z ŁKS-em jest postrzegana pozytywnie. My jesteśmy z klubem na dobre i na złe. Bylibyśmy nawet wtedy gdyby ŁKS spadł – podkreśla Rybicki.  
- (...) Założenia umowy zakładały, że jeżeli klub utrzyma się - co się stało administracyjnie – to nasze nakłady w 2008 roku będą znacząco większe niż w latach poprzednich i my się z tego wywiążemy - zapowiada.  
- Ja bym chciał żeby to był dobry klub niezależnie w której lidze będzie grał. Chciałbym aby wszystkie niepewności dookoła klubu zostały usunięte i żeby to był dobry piłkarski klub z którego wszyscy będziemy dumni – mówi prezes Maciej Rybicki.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę