Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Policja szuka kierowcy opla - świadka wypadku drogowego w okolicach Stawisk.

W niedzielę po południu na lokalnej drodze Dzierzbia-Zaskrodzie samochód marki renault kilkakrotnie dachował, gdy uciekał przed zajeżdżającym mu drogę Oplem. Pięć osób z renaulta, w tym czworo dzieci, trafiło do szpitala. W białostockim szpitalu zmarła 10-letnia dziewczynka.

Do wypadku doszło w niedzielę 13 lipca około 17.30. Renaultem kierował 20-latek, a w samochodzie było czworo małych pasażerów – dwoje w wieku 10 lat, a także 12 i 14-latkowie. Na łuku drogi renault mijał się z oplem. Kierowca opla najprawdopodobniej zjechał ze swojego pasa ruchu na przeciwległy, a tym samym zmusił młodego kierowcę ranaulta do zjechania na pobocze... Tu samochód stracił przyczepność i kilkakrotnie dachował. Kierowca opla odjechał z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanym pomocy.

Policja rozpoczęła poszukiwania kierowcy jak również innych świadków wypadku. Na informacje czeka Komenda Powiatowa Policji w Kolnie. - Można też dzwonić pod numer 997 - podkreśla rzecznik podlaskiej policji, nadkom. Jacek Dobrzyński.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę