Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Policyjna międzynarodowa integracja...

Policjanci z Czech, Estonii i Litwy przez kilak dni gościli w Łomży. Funkcjonariusze policji przyjechali na zaproszenie łomżyńskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA). Goście byli m.in. w zakładzie karnym w Czerwonym Borze, zwiedzali Sąd Rejonowy w Łomży, odwiedzili kilka posterunków policji... Głównym punktem programu integracyjnego był jednak spływ Narwią.

Do Łomży przyjechało kilkunastu policjantów i policjantek. Zjazd zorganizowano z okazji z okazji zbliżającego się Święta Policji.
- Celem ich wizyty była przede wszystkim wymiana doświadczeń – podkreśla Cezary Wyrwas z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, który opiekował się gośćmi.
Zagraniczni funkcjonariusze, wspólnie z policjantami z Grajewa, uczestniczyli w patrolu po Jeziorze Rajgrodzkim. Wzięli udział także w zorganizowanym z okazji ich przyjazdu międzynarodowym turnieju strzeleckim „O Puchar Prezydenta Łomży” na fortach w Piątnicy. Poza policjantami uczestniczyli w nich także przedstawiciele władz Łomży, gminy Piątnica oraz łomżyńskiego sądu.
Wizytę policjantów na Ziemi Łomżyńskiej zakończył - organizowany po raz siódmy - dwudniowy spływ rzeką Narew.  Tym razem płynęli z Siemienia do Nowogrodu i z Nowogrodu do miejscowości Rybaki.   

IPA to skrót od International Police Association – Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji założonego 1 stycznia 1950 roku przez sierżanta Brytyjskiej Policji sir Arthura Troopa. Jest to niezawisłe stowarzyszenie łączące funkcjonariuszy policji z całego świata.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę