Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Po burzy...

Ponad 2 tysiące gospodarstw domowych w naszym regionie pozostaje bez prądu. Jak informują energetycy po silnych burzach nieczynnych jest 80 stacji transformatorowych. Zasilania pozbawione są domy w okolicach Łomży i Ełku. Awarie mają być usunięte jeszcze dziś.

Strażacy byli też wzywani do wypompowywania wody w piwnicach w Konie i Turośni Kościelnej. Jak zapowiadają synoptycy burze mogą wystąpić w naszym regionie jeszcze rano. Potem ma być już pogodnie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę