Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Opel zajechał drogę ranaultowi - ranne dzieci

Pięć osób, w tym czworo dzieci, zostało rannych w kilkakrotnie dachującym renault(cie). Do wypadku doszło wczoraj przed wieczorem na lokalnej drodze Dzierzbia - Zaskrodzie w okolicach Stawisk. Jak twierdzą policjanci samochód dachował, bo uciekał przed mijającym go oplem, który częściowo zajechał mu drogę. Z czwórki rannych dzieci w wieku od 10 do 14 lat jedna dziewczynka w stanie ciężkim została przewieziona do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Do wypadku doszło około 17.30. Renaultem kierował 20-latek, a w samochodzie było czworo małych pasażerów – dwoje w wieku 10 lat, a także 12 i 14-latkowie. Na łuku drogi renault mijał się z oplem. Niestety jak relacjonuje mł. asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca opla najprawdopodobniej zjechał ze swojego pasa ruchu na przeciwległy, a tym samym zmusił młodego kierowcę ranaulta do zjechania na pobocze... Tu samochód stracił przyczepność i kilkakrotnie dachował. Zarówno kierowca jaka i wszyscy pasażerowie doznali obrażeń. Bardzo poważnych obrażeń doznała 10-letnia dziewczynka, którą w ciężkim stanie z uszkodzonym kręgosłupem przewieziono do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.   
Kierowca opla odjechał z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanym pomocy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę