Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Bez medali...

Główne zdjęcie
Z numerem 592 na koszulce biegnie Arkadiusz Wojno

Bez sukcesów wracają z lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Juniorów w Bydgoszczy reprezentanci łomżyńskich klubów. Co prawda Arkadiusz Wojno (LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża) był jednym z uczestników polskiej sztafety 4x400 metrów, która zakwalifikowała się do finałowego biegu, ale Polacy niestety nie zdobyli medalu. Wcześniej sztafeta 4x100m z drugim reprezentantem naszego regionu Arturem Zaczkiem (LKS Narew Kurpiewski Łomża) niestety odpadła z rywalizacji po eliminacjach zajmując 5 miejsce w swojej serii.


W finałowym biegu sztafety4x400 metrów Polacy (Arkadiusz Wojno; Michal Pietrzak; Rafal Omelko; Jakub Krzewina) z czasem 3:08.65 zajęli piąte miejsce. Bieg wygrali juniorzy z USA, przed zawodnikami z Wielkiej Brytania i Niemiec.  

Przypomnijmy, że w  12 lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Juniorów w Bydgoszczy startowało troje naszych biegaczy. Poza Arkadiuszem Wojno i Arturem Zaczkiem była to także Magdalena Stankiewicz (LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża). Niestety w indywidualnych biegach żadne z nich nie przeszło fazy kwalifikacyjnej
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę