Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolejne ofiary wody w regionie

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Dwie kolejne ofiary kąpieli w podlaskich wodach. Nad ranem w Narwi utopiło się dwóch braci z miejscowości Przestrzele w powiecie łomżyńskim. Do zdarzenia doszło około godz. 4.30 kiedy to 18 i 22-latek poszli kąpać się do pobliskiej Narwi. W pewnym momencie zniknęli z pola widzenia osoby, która zawiadomiła o tym fakcie łomżyńską policję. Na miejsce udały się ekipy policji i straży pożarnej z płetwonurkami. Trwa poszukiwanie ciał obu braci.

Policjanci ustalają jak doszło do tragedii. Od początku maja w podlaskich wodach utopiło się już 16 osób. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wypoczynku nad rzekami i jeziorami. Apeluje, aby nie kąpać się po spożyciu alkoholu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę